Intermediate

دسته بندی:

توضیحات

برای شرکت در این دوره دانشجویان باید مکالمات ساده زبان انگلیسی را بلد باشند. در این دوره دانشجویان با کمک اساتید متخصص و مجرب رفته رفته سطح زبان خود را ارتقا میبخشند.

نکات گرامری این دوره تا حد بسیار زیادی مروری بر نکات گرامری سطح  Pre-Intermediate  می‌باشد، اما زبان‌آموزان این فرصت را پیدا می‌کنند تا از نظر دامنه کلمات مورد نیاز و همچنین به لحاظ Listening و Speaking خود را به سطح بسیار ایده آل تری برسانند، در این دوره بیشترین تمرکز در بخش Reading و یادگیری کلمات پرکاربرد و البته Listening زبان‌آموزان وجود دارد و زبان‌آموز می‌تواند به راحتی پس از اتمام این دوره، زبان را در سطح متوسط درک نماید. در این دوره شما زبان انگلیسی را کاربردی‌تر یاد می‌گیرید و قادر خواهید بود تا مفاهیم پیچیده‌تر را درک کرده و بیان کنید.

این دوره در دو سطح تدریس میشود که سطح اول شامل 24 جلسه 90 دقیقه ای و سطح دوم این دوره شامل 23 جلسه 90 دقیقه ای میباشد.  روزهای برگزاری کلاس‌های گروهی این دوره طبق جدول آموزشی روزهای زوج یا فرد و هر جلسه 90 دقیقه خواهد بود. منبع اصلی این دوره کتاب   New total میباشد. در کنار کار در کلاس، زبان‌آموزان می‌توانند از کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی این مجموعه نیز برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی استفاده کنند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Intermediate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر