Pre-Intermediate

دسته بندی:

توضیحات

این دوره مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می‌باشند، ولی به علت کافی نبودن دانش زبانی، هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت نمایند.

برای شرکت در این دوره دانشجویان باید دوره Elementary  زبان انگلیسی را گذرانده باشند و مکالمات ساده زبان انگلیسی را بلد باشند. در این دوره دانشجویان شیوه احوال پرسی در زبان انگلیسی و مکالمات ابتدایی را میدانند و با کمک اساتید متخصص و مجرب رفته رفته مکالمه دانشجویان را به سطح های بالاتر ارتقا مییابد.

این دوره در دو سطح تدریس میشود که سطح اول شامل 20 جلسه 90 دقیقه ای میباشد  که در آن زمان‌ها را به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان آموزش می‌بینند و در عین حال با 4 تا 5 هزار کلمه اولیه زبان انگلیسی آشنا می‌شوند. این دوره تمرکز بسیار خوبی بر تقویت سطح لیسنینگ زبان‌آموزان دارد و به عبارت بسیار ساده، این دوره می‌تواند زبان‌آموز را تا سطح نمره 5 آزمون آیلتس هم در بخش ریدینگ و هم در بخش لیسنینگ و اسپیکینگ تقویت کند.

همچنین در سطح دوم این دوره شامل 21 جلسه 90 دقیقه ای است که بیشتر تمرکز بر روی بهبود مکالمه زبان آموزان به صورت اصولی خواهد بود و تمامی چهار مهارت زبان انگلیسی را به صورت همزمان و کاربردی پوشش می دهد و با برنامه ریزی دقیق و اصولی سطح زبانی زبان آموزان را ارتقا می بخشد.

روزهای برگزاری کلاس‌های گروهی این دوره طبق جدول آموزشی روزهای زوج یا فرد و هر جلسه 90 دقیقه خواهد بود. منبع اصلی این دوره کتاب  New total English میباشد. در کنار کار در کلاس، زبان‌آموزان می‌توانند از کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی این مجموعه نیز برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی استفاده کنند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Pre-Intermediate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر