مرکز آموزش IELTS هوروش (تیم آموزشی هیواد) ارائه دهنده ی دوره های تخصصی زبان انگلیسی با مدیریت استاد معصوم زاده آموزش IELTS مشاوره و برنامه ریزی تا روز آزمون برگزاری دوره‌های بهبود مهارت Speaking و Writing برای استفاده از کلیه خدمات مجموعه آموزشی، مهاجرتی هیواد با انتخاب دکمه ثبت نام اقدام به تشکیل پروفایل نمایید و یا در صورتی که عضو هیواد هستید، وارد حساب کاربری خود شوید. پنل کاربری فراگیران راهنمای ورود و ثبت نام ورود ثبت نام
English

دپارتمان IELTS

تیم اساتید حرفه‌ای آموزشگاه زبان هیواد با بیش از یک دهه سابقه تدریس، توانمندی ارائه متدها و تکنیک‌های بهینه جهت آموزش زبان IELTS ، همواره به طور مستمر، در تمامی مراحل تعیین سطح، دوره های آموزش زبان عمومی و پشتیبانی درسی آنلاین همراه شما می باشند.
مطالعه بیشتر

دپارتمان آموزش خدمات مهاجرت

کارشناسان ما با بیش از یک دهه سابقه در اخذ ویزا, با بررسی روش های مختلف مهاجرتی رویای مهاجرت و زندگی بهتر را برای شما به واقعیت تبدیل می کنند و همچنین با آموزش امور مهاجرتی فرصت تحصیل علم را در بهترین دانشگاه های دنیا به شما و فرزندانتان فراهم می نمایند.
مطالعه بیشتر

دپارتمان تولید مطالب آموزشی

تیم آموزشی هیواد، با تولید و جمع آوری مطالب آموزشی، منابع مفید و مورد نیاز زبان آموزان، شامل فیلم های آموزشی، کتب و جزوه های درسی مطابق با سیالبس استاندارد زبان گردشگری همواره متریال آموزشی به روز را در دسترس ش ما عزیزان قرار می دهد.
مطالعه بیشتر

چرا گروه آموزشی هیواد؟

  • ارائه بهترین خدمات آموزش زبان انگلیسی برای آزمون IELTS
  • مشاوره حضوري رايگان جهت تعيين نقطه شروع و ارائه متد آموزشی مناسب برای کسب نمره مدنظر
  • برنامه ريزي رايگان درسي براي هر شخص
  • حضور استادان دارای مدارک بین‌المللی با حداقل 5 سال سابقه کار
  • و با منابع آموزشی معتبر و به روز، این مسیر را با شما طی خواهیم کرد.

هدف تیم آموزشی هیواد، آموزش و تقویت دانش زبان انگلیسی متقاضیان از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته و همچنین کسب آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون بین المللی IELTS و کسب نمره مورد نظر متقاضی می باشد.
مقاضیان این دوره ها قبل از شرکت و ثبت نام در این دوره ها در جلسه مشاوره و تعیین سطح که توسط مدیر آموزشگاه استاد مهدی معصوم زاده برگزار می شود، شرکت می کنند.

آموزش زبان

آموزشگاه هوروش (گروه آموزشی هیواد) اولین آموزشگاه زبان IELTS اصفهان، برگزار کننده‌ دوره‌های زبان اصفهان به صورت کلاس‌های ترمیک و فشرده در تمامی سطوح می‌باشد.

دوره‌های آموزشی هیواد با توجه به سطح زبان و زمان شما قابل برنامه ریزی هستند.

در دوره‌های آموزشی هیواد این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که از مبتدی‌ترین سطوح و در کمترین زمان ممکن به سطح ایده آل خود برسید.

در دوره‌های آموزشی ، شما می‌توانید تسلط لازم و کاملی از اصطلاحات زبان را پیدا نمایید.

در مجموعه آموزشی هوروش شما می‌آموزید که چگونه به صورت اصولی زبان بیاموزید

در دوره‌های فشرده هوروش، بر اساس چهار مهارت به صورت ترکیبی و مجزا برگزار می‌شود:

  • مهارت نوشتاری Writing
  • مهارت خواندن و درک مطلب Reading
  • مهارت درک مطلب شنیداری Listening
  • مهارت گفتاری Speaking

دیدگاه‌های فراگیران هیواد

هیواد در شبکه های اجتماعی

آخرین مطالب آموزشی