elementary

دسته بندی:

توضیحات

این دوره برای زبان اموزانی است که هیچگونه آشنایی با زبان انگلیسی ندارند و میخواهند از صفر زبان انگلیسی را  آموزش ببیند. ، ولی به علت کافی نبودن دانش زبانی، هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های بالاتر حضور یابند. این بخش علاوه بر تقویت دانش عمومی و مهارت‌های زبانی، به صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را برای موفقیت در آزمون های IELTS نیز آشنا می‌کند، و در واقع دارای اهداف دو گانه می‌باشد. این دوره هر ۴ مهارت Listening, Speaking, Writing و Reading را پوشش می دهد . به علاوه نکات گرامری ساده و پایه ای که نیاز است هر زبان آموزی برای صحبت کردن و درک مطالب بداند آموزش داده می شود، همچنین زبان آموزان پس از گذراندن این دوره قادر خواهند بود که در مورد موضوعات و مکالمات روزمره صحبت کنند و به سوالات ساده  و پرتکرار پاسخ دهند.

این دوره در دو سطح تدریس میشود که در سطح اول که شامل 19 جلسه 90 دقیقه ای است  درآن به پایه‌ترین مسائل مرتبط به زبان پرداخته می‌شود و سعی بر این است که با تمرکز بر کتب درسی مناسب، زبان آموزان با ابتدایی‌ترین و البته مناسب‌ترین کلمات در سطح پایه آشنا شوندو اصولی‌ترین نکات گرامری را که در سطح بالاتر و در حین پیشرفت به آن نیاز دارند، آموزش ببینند.

در سطح دوم این کتاب که شامل 20 جلسه 90 دقیقه ای می باشد زبان آموزان نکات گرامری و ساختار جملات را بطور غیر مستقیم از طریق صحبت کردن و شنیدن آنها فرا میگیرند که بهتر است این نحوه آموزش کاربردی را از همان سطوح پایین تر فراگیرند. برای همه زبان آموزانی که تا به حال دوره ای تحت عنوان زبان انگلیسی در آموزشگاه های خصوصی نگذرانده اند ضروری است که از این سطح شروع کنند.

روزهای برگزاری کلاس‌های گروهی این دوره طبق جدول آموزشی روزهای زوج یا فرد و هر جلسه 90 دقیقه خواهد بود. در کنار کار در کلاس، زبان‌آموزان می‌توانند از کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی این مجموعه نیز برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی استفاده کنند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “elementary”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر